Kā izmērīt konkurenta reklāmu budžetu un novērtēt darījumu izmaksas

Kā izmērīt konkurenta reklāmu budžetu un novērtēt darījumu izmaksas
Igor Gorbenko
Igor Gorbenko
Digital Marketing Expert

Šī metode var palīdzēt jums tikai novērtēt konkurentus, kuriem ir tāds pats preču krājums, un tā sniedz tikai aptuvenus rezultātus. Ja tas tā ir, jūs droši vien domājat, kāda jēga no šīs metodes vispār ir? Nu, es pieņemu, ka jums nebūs nekas pretī, ja bez pūlēm uzzināsiet dažus datus par savu konkurentu ienākumiem un izdevumiem.

1. posms: Skaitīt datplūsmu

Pirmais, kas jums jādara, ir jāaprēķina Google Ads datplūsma, ko saņem jūsu konkurenti. Šajā gadījumā es izmantoju nejauši izvēlētu tīmekļa vietni, kas izrādījās sunglasshut.com. Lai pārbaudītu datplūsmu, es parasti izmantoju Līdzīgs Web.

Estimate competitors traffic

Protams, runājot par interneta veikalu, kas galvenokārt pārdod brilles un aksesuārus, jāņem vērā sezonalitāte. Apmeklējumu skaits ir atšķirīgs, un eksperimenta dēļ es pie tā pieturēšos.

2. posms: Saskaitiet pārdošanas apjomu skaitu un darījumu koeficientu.

Analizējiet konkurentu tīmekļa vietnes un to pārdošanas darījumu skaitu. Lielākajai daļai e-komercijas tīmekļa vietņu ir secīgi pasūtījumu numuri.

1.Veiciet pasūtījumu Nr. 1. Ja jūsu pasūtījuma numurs ir 003149, tas būtu 3149. pārdošana šajā tīmekļa vietnē.
2.Pēc nedēļas veiciet pasūtījumu Nr. 2. Pieņemsim, ka šoreiz pasūtījuma numurs ir (003281).
3.Saskaitiet, cik pasūtījumu tīmekļa vietne apstrādā katru mēnesi. Viss, kas jums nepieciešams, ir vienkārša matemātika: 3281-3149=132, tātad 132 pasūtījumi nedēļā, reiziniet ar 4, lai iegūtu mēneša pasūtījumu skaitu (132*4) ~ 528 pasūtījumi mēnesī.

Dažreiz cilvēki veic pasūtījumu un neveic maksājumu vai preci atdod atpakaļ. Šādu gadījumu skaits, protams, ir atkarīgs no konkrētā veikala, bet reti pārsniedz 10 %. Es ņemu 12 pasūtījumus nedēļā (tas ir aptuveni 9 %), lai ņemtu vērā neapmaksātos, atteiktos un atdotos pasūtījumus un, kas ir svarīgāk, - lai iegūtu vēl vienu apaļu skaitli. Tagad, kad zinām, ka augustā tīmekļa vietnei ir 480 mēneša pasūtījumu un mēneša datplūsma ir 3 M apmeklējumu.

3. solis: aplēsiet ienākumus

Šī ir jūsu spiegošanas Google reklāmu stratēģijas daļa, kurā sāk darboties jūsu pieredze. Ja analizējat savu tiešo konkurentu, jūsu vidējam pārdošanas apjomam nevajadzētu pārāk atšķirties. Es nepārdodu saulesbrilles, tāpēc varu tikai pieņemt, ka šīs vietnes vidējais pārdošanas apjoms ir 174 ASV dolāri. 480*174 = 83 520, tātad mūsu konkurents katru mēnesi pārdod preces ≈ 83 000 ASV dolāru vērtībā.

Vēlaties uzzināt vairāk par Serpstat konkurentu analīzes rīkiem?

Nosūtiet pieprasījumu par bezmaksas personīgo pakalpojuma demo versiju, un mūsu eksperts ar jums sazināsies ;)

Pieprasīt demo versiju

4. solis: aplēsiet konkurenta reklāmas budžetu %.

Laiks noskaidrot šīs tīmekļa vietnes Google reklāmu mēneša budžetu. Tas prasīs zināmu laiku, bet tas nav nekas sarežģīts.

Competitive PPC keywords

Read original article “How To Measure Your Competitor's Ads Budget And Estimate Transaction Costs” in English.

Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm