Kaip išmatuoti savo konkurento skelbimų biudžetą ir įvertinti sandorių sąnaudas

Kaip išmatuoti savo konkurento skelbimų biudžetą ir įvertinti sandorių sąnaudas
Igor Gorbenko
Igor Gorbenko
Digital Marketing Expert

Šis metodas gali padėti įvertinti tik konkurentus, kurie turi tas pačias prekių atsargas, ir jis pateikia tik apytikslius rezultatus. Jei taip, tikriausiai galvojate, kokia nauda iš šio metodo? Na, manau, jums netrukdys be jokių pastangų sužinoti keletą duomenų apie konkurentų pajamas ir išlaidas.

1 žingsnis: Suskaičiuokite srautą

Pirmiausia reikia įvertinti konkurentų gaunamą "Google Ads" srautą. Šiuo atveju naudojau atsitiktinę svetainę, kuri atsitiktinai buvo sunglasshut.com. Paprastai srautui patikrinti naudoju Panašus tinklalapis.

Estimate competitors traffic

Žinoma, kalbėdami apie internetinę parduotuvę, kurioje daugiausia prekiaujama akiniais ir aksesuarais, turėtume atsižvelgti į sezoniškumą. Apsilankymų skaičius yra skirtingas, todėl eksperimento vardan jo ir laikysiuosi.

2 veiksmas: suskaičiuokite pardavimų skaičių ir sandorių koeficientą

Išanalizuokite konkurentų svetaines ir jų pardavimų skaičių. Dauguma e. prekybos svetainių turi nuoseklius užsakymų numerius.

1.Pateikite užsakymą Nr. 1. Jei jūsų užsakymo numeris yra 003149, tai būtų 3149-asis pardavimas šioje svetainėje.
2.Po savaitės pateikite užsakymą Nr. 2. Tarkime, šį kartą užsakymo numeris yra (003281).
3.Suskaičiuokite, kiek užsakymų svetainė apdoroja kiekvieną mėnesį. Jums tereikia paprastos matematikos: 3281-3149=132, taigi 132 užsakymai per savaitę, padauginkite iš 4, kad gautumėte mėnesio užsakymus (132*4) ~ 528 užsakymų per mėnesį.

Kartais žmonės pateikia užsakymą ir neatlieka mokėjimo arba grąžina prekę. Tokių atvejų skaičius, žinoma, priklauso nuo konkrečios parduotuvės, tačiau retai viršija 10 %. Aš imu 12 užsakymų per savaitę (tai yra apie 9 %), kad įskaičiuočiau neapmokėtus, atsisakytus ir grąžintus užsakymus ir, kas dar svarbiau - kad gautume kitą apvalų skaičių. Dabar, kai žinome, kad rugpjūčio mėn. svetainėje buvo 480 mėnesinių užsakymų ir 3 mln. apsilankymų per mėnesį.

3 žingsnis: apskaičiuokite pajamas

Tai yra ta jūsų šnipinėjimo "Google" skelbimų strategijoje dalis, kurioje įsijungia jūsų patirtis. Jei analizuojate savo tiesioginį konkurentą, jūsų vidutinis pardavimas neturėtų pernelyg skirtis. Aš neparduodu akinių nuo saulės, todėl galiu tik daryti prielaidą, kad vidutinis šios svetainės pardavimas yra 174 USD. 480*174 = 83 520, taigi mūsų konkurentas kiekvieną mėnesį parduoda prekių už ≈ 83 000 USD.

Norite daugiau sužinoti apie "Serpstat" konkurentų analizės įrankius?

Atsiųskite užklausą dėl nemokamos asmeninės paslaugos demonstracinės versijos ir mūsų ekspertas su jumis susisieks ;)

Užsisakykite demonstracinę versiją

4 žingsnis: įvertinkite konkurento reklamos biudžetą %.

Laikas sužinoti šios svetainės mėnesinį "Google Ads" reklamos biudžetą. Tai užtruks šiek tiek laiko, bet nieko tokio.

Competitive PPC keywords

Read original article “How To Measure Your Competitor's Ads Budget And Estimate Transaction Costs” in English.

Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm