Analiz edilen sayfadaki hataları dakikalar içinde belirleyin ve bunları düzeltmek için geçerli öneriler alın. Bir rakibin SEO sayfa analizini yapın ve optimizasyon düzeyini sitenizin benzerleriyle karşılaştırın.

SEO sayfa içi analiz aracı

Belirli bir sayfa için hata düzeltmelerinin etkinliğini kontrol edin. Sayfa Denetimi, sayfanızı anında derinlemesine incelemenizi, çeşitli sıralama faktörlerini ele almanızı, optimizasyondaki hataları belirlemenizi ve düzeltmenizi sağlayan benzersiz bir özelliktir. Alacağınız sayfa içi seo denetim raporu, sitenizdeki bir sayfanın tek tek öğelerinin ne kadar verimli olduğunu ve hangilerinin güncellenmesi gerektiğini gösterecektir.
seo audit report

Sitenin herhangi bir sayfasını hızlı bir şekilde kontrol edin ve sayfa SEO denetim raporu alın

Serpstat benzersiz tek sayfa analizörü, hedef sayfalarınız için SEO optimizasyonu düzeylerini rakiplerinizinkiyle karşılaştırmanıza olanak tanır, böylece şunları yapabilirsiniz:
SEO score checker

Tek sayfa optimizasyon karşılaştırması ve SEO puanı denetleyicisi

Rakiplerinizin başarılı sayfalarını üstlenin
Benzer sayfalar için SDO puanlarını karşılaştırın
Ekstra kredi harcamadan açılış sayfalarını optimize edin
On-page seo checker

Tüm site denetimine ve kontrol ettiği sorunlara göre sayfa içi SEO denetleyicisi avantajı

Herhangi bir sayfanın SEO sorunları raporunu anında alın
Düzeltmek için gerekli tüm önerilerin bir listesini alın
Düzeltmeden sonra taramayı yeniden çalıştırın
Bir sayfa yalnızca iki denetim kredisi içinde optimize edilir :)
Serpstat ultra hassas SEO site denetleyicisi ile denetimler için asla fazladan bir kredi harcamayın, Site Denetimi projenizde tek bir hedef sayfayı sıraya alın ve bir dakika içinde tam bir rapor alın.
Kişisel gösteri
Serpstat'ın görevlerinizi çözme yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir istek bırakın.
Serpstat sağlam bir SEO aracıdır. Bir SEO yazılım paketinden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Rakiplerine kıyasla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Serpstat desteğiyle çok fazla etkileşimim olmadı. Ama yaptığım birkaç şey oldukça etkileyiciydi. Burada büyük bir onay işareti var.

Serpstat'ı seviyorum çünkü sonuç sayfasında hangi anahtar kelimelerin öne çıkan parçacıkları getirdiğini kolayca görmemi sağlıyor.
Serpstat, SEMrush ve Ahrefs gibi bazı endüstri ağır sıkletlerine uygun maliyetli bir alternatif olabilecek sağlam bir araçtır. Eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayabilecek, SEO ve PPC kampanya performansınızı iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir araç arıyorsanız Serpstat kesinlikle denemeye değer.
Serpstat, piyasadaki en yeni ürünlerden biridir ve güçlü API'si ve büyük bir anahtar kelime ve etki alanı veritabanı gibi güçlü özellikleri sayesinde topluluk genelinde hızla kullanıcı kazanmaktadır.
Brian Dean
Backlinko Kurucusu
Jeff Bullas
Dijital Pazarlama Fenomeni
Neil Patel
Dijital Pazarlama Fenomeni
Robbie Richards
Dijital Pazarlama Stratejisti
Harsh Agrawal
ShoutMeLoud Başkanı ve CEO'su
Serpstat, son zamanlarda keşfettiğim bir başka kapsamlı anahtar kelime araştırma aracıdır. Kazanan anahtar kelimeleri belirlememize yardımcı olmak söz konusu olduğunda gerçekten iyi işler yaptılar.
120 incelemeye göre
127 incelemeye göre
406 incelemeye göre
17 incelemeye göre
17 incelemeye göre
400.000 gelişmiş SEO ekibi listesine katılın ve markanızın çevrimiçi görünürlüğünü artırın.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden sayfa analizinde seo yapmanız gerekiyor?

Sayfa içi SEO önemlidir çünkü arama motorlarının web sitenizi ve içeriğini anlamasına ve bunun bir arama sorgusuyla alakalı olup olmadığını belirlemesine yardımcı olur. Arama motorları daha karmaşık hale geldikçe, arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) alaka düzeyine ve anlambilime daha fazla odaklanılır.

SEO'da rekabet analizi nedir?

Bir SEO rakip analizi veya SEO rekabet analizi, bir rakibin kullandığı bağlantılar ve anahtar kelimeler gibi içerik bloklarının içeriğini ve diğer öğelerini araştırmayı içerir. Basitçe söylemek gerekirse, benzer bir sektör veya işletmedeki iki rakip web sitesi arasındaki bir SEO karşılaştırmasıdır.

Seo analiz araçları nelerdir?

— Serpstat
— SEMRush
— Ahrefler
— SEO Optimize Edici
— SE Sıralaması
— vb.

Personal demonstration
Leave a request, and we will conduct a personal demonstration of the service for you, provide you with a trial period, and offer comfortable conditions for starting exploring the tool
Subscribe to the most interesting newsletter
Get сases, lifehacks, researches and useful articles weekly
Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm