Narzędzie do grupowania słów kluczowych od Serpstat. Łączenie grup do 50 000 słów kluczowych w celu uzyskania lepszej pozycji w rankingu i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Narzędzie do grupowania słów kluczowych

Personal demonstration
Leave a request, and we will conduct a personal demonstration of the service for you, provide you with a trial period, and offer comfortable conditions for starting exploring the tool
Narzędzie Serpstat Keyword Grouping and Clustering pomaga grupować całe pakiety słów kluczowych o tym samym znaczeniu dla lepszego wyszukiwania semantycznego. Teraz możesz łatwo:

Twórz rozbudowane struktury semantyczne

Utwórz grupy słów kluczowych odnoszących się do konkretnej strony witryny.
Tworzenie klastrów w zależności od podobieństwa wyników wyszukiwania (tzn. uwzględnianie nie tylko semantyki, ale także intencji).
Utwórz poprawną strukturę witryny w oparciu o hierarchię semantyczną
Rozmieść semantykę na stronach, aby uniknąć kanibalizacji (nie będą tworzone dodatkowe strony, które są pozycjonowane na te same słowa kluczowe).
Automatyczne grupowanie semantyki nawet w przypadku dużych projektów z rdzeniem semantycznym zawierającym do 50 000 słów kluczowych.
Pogrupuj słowa kluczowe w klastry, określając częstotliwość występowania każdego z nich i w pierwszej kolejności rozpocznij pracę nad najbardziej ambitnymi klastrami dla stron.
Sprawdza siłę połączenia między wszystkimi klastrowymi słowami kluczowymi, w zależności od określonych ustawień:

Dostosuj parametry klastrowania

Wybierz pomiędzy ustawieniami Słaba, Średnia i Silna siła powiązań, aby dopuścić w swoich klastrach słowa kluczowe o luźno lub ściśle powiązanej semantyce.
Ustaw miękki lub twardy typ grupowania, aby uwzględnić słowa kluczowe z podobnych adresów URL w 30 najlepszych wynikach wyszukiwania.
Łączenie i przełączanie między różnymi ustawieniami zapewnia, że nigdy nie pominiesz niczego przydatnego do zbudowania potężnego semantycznego rdzenia witryny.
W przeciwieństwie do innych usług w Serpstat można przeprowadzić pełen cykl analizy semantycznej: wyłowić podstawowe zapytania i podobne słowa kluczowe, zebrać sugestie wyszukiwania, posortować je według częstotliwości i poziomu konkurencji, a następnie rozbić je strona po stronie za pomocą klastrowania. Pozostaje wysłać zakres wymagań do copywritera i opublikować stronę!

Wyeksportuj słowa kluczowe z narzędzia analitycznego i rozmieść je na stronach witryny

Osobista demonstracja
Zostaw zapytanie, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Serpstat w zakresie rozwiązywania Twoich zadań.
Serpstat to solidne narzędzie SEO. Posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od pakietu oprogramowania SEO. I jest konkurencyjny cenowo w porównaniu do swoich głównych konkurentów. Nie miałem zbyt wielu interakcji z obsługą Serpstat. Ale te kilka, które miałem, były imponujące. Duży znak zapytania.

Lubię Serpstat, ponieważ pozwala mi łatwo sprawdzić, które słowa kluczowe powodują pojawienie się featured snippets na stronie wyników.
Serpstat to solidne narzędzie, które może być opłacalną alternatywą dla niektórych z czołowych firm w branży, takich jak SEMrush i Ahrefs. Serpstat jest z pewnością wart wypróbowania, jeśli szukasz narzędzia, które dostarczy Ci użytecznych informacji i pomoże poprawić wyniki Twoich kampanii SEO i PPC
Serpstat to kolejne kompleksowe narzędzie do badania słów kluczowych, które odkryłem niedawno. Wykonali oni naprawdę dobrą robotę, jeśli chodzi o pomoc w identyfikacji zwycięskich słów kluczowych.
Brian Dean
Founder of Backlinko
Jeff Bullas
Digital Marketing influencer
Neil Patel
Digital Marketing influencer
Robbie Richards
Digital Marketing strategist
Harsh Agrawal
Head and CEO of ShoutMeLoud
Serpstat jest jednym z najnowszych na rynku i szybko zyskuje użytkowników w całej społeczności dzięki swoim kluczowym funkcjom, takim jak rozbudowane API oraz ogromna baza słów kluczowych i domen.
na podstawie 120 recenzji
na podstawie 127 recenzji
na podstawie 406 recenzji
na podstawie 17 recenzji
na podstawie 17 recenzji
Personal demonstration
Leave a request, and we will conduct a personal demonstration of the service for you, provide you with a trial period, and offer comfortable conditions for starting exploring the tool
Subscribe to the most interesting newsletter
Get сases, lifehacks, researches and useful articles weekly
Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm