Szukasz alternatywy dla Senuto?

Używasz Senuto do zadań SEO, ale chcesz zmienić narzędzie na takie, które ma większy arsenał narzędzi?

Wypróbuj Serpstat do rutynowych zadań i automatyzacji SEO. Przenieś i zapisz wszystkie dane historyczne oraz uzyskaj więcej opcji analizy witryny, linków zewnętrznych i słów kluczowych na potrzeby projektów marketingowych.

Serpstat vs Senuto: Porównaj możliwości narzędzi

Ocena pełnego zakresu funkcji Serpstat i porównanie z alternatywną usługą.

Cechy
Serpstat
Senuto
Analiza domen, adresów URL i słów kluczowych
Ocena ruchu
Analiza widoczności
Analiza słów kluczowych
Własny indeks backlinków i narzędzie do badania backlinków
Analiza reklamy kontekstowej
Analiza wsadowa słów kluczowych i domen
Audyt strony lub całej witryny
Monitorowanie organicznych wyników wyszukiwania
Monitorowanie płatnych wyników wyszukiwania
Analiza tekstu
Klastrowanie
Usługa indeksowania SERP
Bezpłatny okres próbny
Nieograniczone
14 dni
Dostęp do API
Dostępne dla wszystkich planów
Tylko w przypadku subskrypcji Professional
Tryb wieloużytkownikowy
Wyzwalanie raportów dotyczących projektów
Integracja z Google DataStudio
Dostępne dla wszystkich użytkowników
Tylko z subskrypcją Premium
Informacje ogólne i szkolenie
Obsługa użytkownika
Listy kontrolne do pracy z projektami w standardowych planach cenowych
Brak konieczności podawania danych karty płatniczej podczas rejestracji
Raporty typu white label i branded

Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach Serpstat? Zapisz się na 30-minutową prezentację usługi, podczas której nasz ekspert bezpłatnie wyjaśni Ci wszystkie opcje.

Główne zalety Serpstat

Wielofunkcyjny serwis z ponad 30 narzędziami do realizacji zadań marketingowych. Sprawdź jego funkcje i wygodę:

Serpstat opracował własny algorytm oceny optymalizacji witryny i jej poszczególnych stron. Na jego podstawie po audycie strona otrzyma SDR - Serpstat Domain Rank, który obiektywnie odzwierciedla poziom i jakość optymalizacji strony.

Wykryj błędy techniczne dla poszczególnych stron lub całej witryny, aby uzyskać obiektywną ocenę poziomu optymalizacji oraz listę błędów w kolejności priorytetów, których usunięcie przeniesie Twój ranking na wyższy poziom.

Audyt SEO witryny i poszczególnych stron

Bazy danych Serpstat zawierają 6,7 miliarda unikalnych fraz kluczowych. Big data jest szczególnie ważna dla klientów, którzy prowadzą projekty międzynarodowe i tworzą strategie SEO i PPC dla różnych regionów świata.
6.7 miliarda
fraz kluczowych

230 baz danych Google we wszystkich regionach świata

230
baz danych Google
Indeks linków Serpstat zawiera 1,7 biliona linków w 168 milionach domen. Baza linków powiększa się o 2 miliardy nowych linków dziennie.

Porównaj wagi linków w wielu domenach obok siebie dzięki narzędziu Donor Crossing. Znajdź strony z linkami, które są istotne dla Twoich odbiorców i zbuduj skuteczną strategię budowania linków.

Własny indeks linków i narzędzie do analizy masy linków

Niezależnie od taryfy użytkownicy mają do dyspozycji interfejs API.

Łatwa automatyzacja zadań przy użyciu interfejsu API

Służy do automatyzacji zadań, gromadzenia danych dotyczących analizy witryny, słów kluczowych i linków.
Odciążenie od 500 tys. do 25 mln wierszy miesięcznie (w zależności od taryfy) bez konieczności przechodzenia z raportów do interfejsu narzędzia.

Analityka tekstowa

Optymalizacja tekstu na stronach internetowych w celu poprawy pozycji w wyszukiwarkach. Analizowanie tekstów na stronach internetowych 15 największych konkurentów w celu tworzenia technicznych zadań dla copywriterów. Rozszerzaj rdzeń semantyczny witryny, aby przyciągnąć więcej ruchu, i odciążaj listy słów LSI za pomocą narzędzia do analizy tekstu.
Zawsze pamiętaj o pozycji swojej witryny w pierwszej setce słów kluczowych Google w organicznym i płatnym wyszukiwaniu dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Określ, które witryny i promocje są najlepsze dla Twojego produktu, tak abyś mógł przeznaczyć budżet tylko na reklamy o wysokiej konwersji. Można skonfigurować harmonogram monitorowania w dogodnym dla siebie czasie, otrzymywać raporty pocztą elektroniczną i udostępniać dane współpracownikom i klientom.

Monitorowanie pozycji w przypadku każdego rodzaju problemu

Demonstracja osobista

Zostaw zapytanie, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Serpstat w zakresie rozwiązywania Twoich zadań.
Serpstat to solidne narzędzie SEO. Posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od pakietu oprogramowania SEO. I jest konkurencyjny cenowo w porównaniu do swoich głównych konkurentów. Nie miałem zbyt wielu interakcji z obsługą Serpstat. Ale te kilka, które miałem, były imponujące. Duży znak zapytania.

Lubię Serpstat, ponieważ pozwala mi łatwo sprawdzić, które słowa kluczowe powodują wyświetlanie featured snippets na stronie wyników.
Serpstat jest solidnym narzędziem, które może być opłacalną alternatywą dla niektórych czołowych firm z branży, takich jak SEMrush i Ahrefs. Serpstat jest z pewnością wart wypróbowania, jeśli szukasz narzędzia, które dostarczy Ci użytecznych informacji i pomoże poprawić wyniki Twoich kampanii SEO i PPC.
Serpstat jest jednym z najnowszych na rynku i szybko zyskuje użytkowników w całej społeczności dzięki swoim kluczowym funkcjom, takim jak rozbudowane API oraz ogromna baza słów kluczowych i domen.
Brian Dean
Founder of Backlinko
Jeff Bullas
Digital Marketing influencer
Neil Patel
Digital Marketing influencer
Robbie Richards
Digital Marketing strategist
Harsh Agrawal
Head and CEO of ShoutMeLoud
Serpstat to kolejne kompleksowe narzędzie do badania słów kluczowych, które odkryłem niedawno. Wykonali oni naprawdę dobrą robotę, jeśli chodzi o pomoc w identyfikacji zwycięskich słów kluczowych.

Jak przejść z Senuto na Serpstat

Chcesz, aby ekspert Serpstat opowiedział o wszystkich możliwościach platformy, skupiając się na Twojej działalności? Zapisz się na bezpłatne 30-minutowe demo, aby dowiedzieć się, jak w prosty i szybki sposób migrować dane z Senuto i w pełni wykorzystać możliwości Serpstat.
Personal demonstration
Leave a request, and we will conduct a personal demonstration of the service for you, provide you with a trial period, and offer comfortable conditions for starting exploring the tool
Would you like to learn more information and get personal advice?
Leave a request and we will tell you more about Serpstat benefits, give a free demonstration of the service and provide a trial period.
Phone
Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm