Używasz Semstorm, ale szukasz zamiennika?

Wypróbuj poręczną i bogatą w funkcje alternatywę - Serpstat.

Korzysta z własnego indeksu linków, wsadowej analizy domen i linków oraz ponad 30 innych narzędzi do pracy nad projektami w dowolnej części świata. Własne bazy danych słów kluczowych oraz możliwość analizowania ruchu płatnego i organicznego pozwolą Ci zainwestować budżet tylko w te działania, które rzeczywiście przyniosą konwersje. Wszystkie dane historyczne z systemu Semstorm można przenieść bez żadnych strat. Chcesz spróbować?

Serpstat vs Semstorm: Porównaj możliwości narzędzi

Zobacz, co Serpstat może zrobić w zadaniach SEO, PPC i marketingu internetowego

Cechy
Serpstat
Semstorm
Ocena ruchu
Analiza widoczności
Analiza słów kluczowych
Własny indeks backlinków i narzędzie do badania backlinków
Analiza reklamy kontekstowej
Analiza wsadowa słów kluczowych i domen
Audyt strony lub całej witryny
Monitorowanie organicznych wyników wyszukiwania
Monitorowanie płatnych wyników wyszukiwania
Analiza tekstu
Grupowanie słów kluczowych
Usługa indeksowania SERP
Bezpłatny okres próbny
Nieograniczone
Dostęp do API
Dostępne dla wszystkich planów
Tylko z biznesplanem
Tryb pracy wieloużytkownikowej
Wyzwalanie raportów dotyczących projektów
Integracja z Google DataStudio
Dostępne dla wszystkich użytkowników
Informacje ogólne i szkolenia
Obsługa użytkownika
Listy kontrolne do pracy z projektami w standardowych planach cenowych
Brak konieczności podawania danych karty płatniczej podczas rejestracji
Raporty typu white label i branded

Dowiedz się szczegółowo o wszystkich opcjach Serpstat z uwzględnieniem specyfiki Twojej firmy: zapisz się na bezpłatne 30-minutowe spotkanie z naszym ekspertem.

Główne zalety Serpstat

Bazy danych słów kluczowych dla wszystkich regionów świata, monitorowanie pozycji konkurencji według dogodnego dla Ciebie harmonogramu, możliwość przesyłania danych za pomocą interfejsu API i wiele innych. Upewnij się, że Serpstat jest szwajcarskim scyzorykiem w świecie marketingu internetowego.

Narzędzie Analiza widoczności pozwala ocenić, na jakich pozycjach w wyszukiwarkach znajdują się Twoje i konkurencyjne witryny, a także określić odsetek użytkowników, którzy je widzą.

Narzędzie do monitorowania pozycji pozwala na regularną ocenę pozycji witryn z możliwością wysyłania raportów wyzwalających na adres e-mail.

Obiektywna ocena pozycji witryny i jej poszczególnych stron

Planujesz rozpocząć sprzedaż w nowych regionach i krajach? Wyłapuj konwertujące frazy kluczowe za pomocą Serpstat: baza danych zawiera 6,7 miliarda unikalnych fraz kluczowych i codziennie się powiększa.
6.7 miliarda
fraz kluczowych

230 baz danych Google z wszystkich regionów świata

230
baz danych Google

Własny indeks referencyjny

Zespół Serpstat stworzył swój własny indeks linków zawierający 1,7 biliona linków w 168 milionach domen. Robot Serpstatbot codziennie zbiera nowe linki do indeksu, dzięki czemu indeks ten powiększa się codziennie o 2 miliardy nowych linków.
Tworzenie struktur witryny, które są przyjazne dla użytkownika i z powodzeniem odczytywane przez wyszukiwarki: wykorzystaj narzędzie do klasteryzacji, aby skutecznie kategoryzować treści, oraz narzędzie do analizy tekstu, aby poprawić teksty w oparciu o najwyżej notowanych konkurentów i wygenerować ruch na stronie.

Narzędzia do klasteryzacji i analizy tekstu

Regularne monitorowanie pozycji dla wszystkich rodzajów produkcji

Monitoruj pozycję swoją i konkurencyjnych witryn w Google dla 100 najważniejszych fraz kluczowych. Monitorowanie jest dostępne zarówno dla wyszukiwań organicznych, jak i płatnych, dla wersji mobilnych i desktopowych witryny. Pomoże Ci to ocenić, które witryny i typy reklam są najlepsze dla Twojej firmy i pozwoli Ci zaoszczędzić budżet. Skonfiguruj monitorowanie według dogodnego dla siebie harmonogramu, aby regularnie otrzymywać raporty dotyczące projektów.

Osobista demonstracja

Zostaw zapytanie, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Serpstat w zakresie rozwiązywania Twoich zadań.
Serpstat to solidne narzędzie SEO. Posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od pakietu oprogramowania SEO. I jest konkurencyjny cenowo w porównaniu do swoich głównych konkurentów. Nie miałem zbyt wielu interakcji z obsługą Serpstat. Ale te kilka, które miałem, były imponujące. Duży znak zapytania.

Lubię Serpstat, ponieważ pozwala mi łatwo sprawdzić, które słowa kluczowe powodują wyświetlanie featured snippets na stronie wyników.
Serpstat jest solidnym narzędziem, które może być opłacalną alternatywą dla niektórych czołowych firm z branży, takich jak SEMrush i Ahrefs. Serpstat jest z pewnością wart wypróbowania, jeśli szukasz narzędzia, które dostarczy Ci użytecznych informacji i pomoże poprawić wyniki Twoich kampanii SEO i PPC.
Serpstat jest jednym z najnowszych na rynku i szybko zyskuje użytkowników w całej społeczności dzięki swoim kluczowym funkcjom, takim jak rozbudowane API oraz ogromna baza słów kluczowych i domen.
Brian Dean
Founder of Backlinko
Jeff Bullas
Digital Marketing influencer
Neil Patel
Digital Marketing influencer
Robbie Richards
Digital Marketing strategist
Harsh Agrawal
Head and CEO of ShoutMeLoud
Serpstat to kolejne kompleksowe narzędzie do badania słów kluczowych, które odkryłem niedawno. Wykonali oni naprawdę dobrą robotę, jeśli chodzi o pomoc w identyfikacji zwycięskich słów kluczowych.

Jak przejść z Semstorm na Serpstat

Gotowy do przejścia na Serpstat? Dowiedz się, jak to zrobić w najprostszy możliwy sposób i bez utraty danych historycznych. Zapisz się na bezpłatne 30-minutowe spotkanie z naszym ekspertem i dowiedz się wszystkiego o możliwościach narzędzia, które pomoże Ci rozwiązać wyzwania marketingowe.
Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm