Serpstat'tan Çevrimiçi SERP Web Sitesi Sıralama Denetleyicisi Aracı

Ajansların ve işletmelerin görünürlüğünü artırmak ve trafiğini artırmak için sitelerin konumlarını küresel ve yerel SERP denetleyicisi ile mobil ve masaüstü arama sonuçlarında günlük olarak gerçek zamanlı olarak izleyin.

search engine ranking track
Projelerinizi Serpstat'a aktarmak için teknik desteğimizle iletişime geçmeniz yeterlidir - size yardımcı olacaklar ve ayrıntıları açıklayacaklardır.
İşlem yaklaşık 2-3 saat sürecektir!
Başka bir hizmetteki pozisyonları takip ediyor musunuz?
Pozisyonları takip etmek için alternatif SEO hizmetlerini kullanmayı bırakabilir ve projenizin geçmiş verilerini kaydetmek için aboneliğinizi yenileyebilirsiniz.

Google SERP izleyici ile sitenizin mevcut konumunu takip edin

Serpstat benzersiz filtreleme seçeneği, sitenizdeki ayrı sayfaları ve hatta kategorileri hedeflemenize ve ince ayar yapmanıza olanak tanır. Bunu rakiplerinizin izleme verileriyle birleştirin ve hangi alana odaklanacağınız konusunda değerli bir fikir edineceksiniz.
Aramadaki organik konumlarınız hakkında doğru bir genel bakış elde edin
Anahtar kelime konum izleyici ile pazar payınızı analiz edin ve potansiyelinizi değerlendirin
Hangi SERP özelliklerinin sitenize trafik çektiğini değerlendirin
Web sitenizin arama sıralamasını kontrol edin, rakiplerinizle karşılaştırın ve arama motorunun en iyi sonuçlarında görünmek için yeni olanaklar bulun
tracking keyword rankings

Rakip içgörüleri için SERP anahtar kelime sıralama raporları nasıl kullanılır?

Sitenizin konumlarını veya herhangi bir SERP anahtar kelimesi için en iyi 100 arama sonucunun tümünü aşağıdakiler için izleyin:
Görünürlüğünüzü artırmak için veriye dayalı kararlar almak için sitenizdeki ve rakiplerinizin konumlarındaki dinamik değişiklikleri analiz edin
Anahtar kelimeler, etiketler, açılış sayfaları ve müşteri görünümleri için sitenizin sıralama potansiyelini öğrenin
Tüm web siteleriniz için mobil ve masaüstü aramada anahtar kelime konumlarının günlük raporlarını alın ve bunları rakiplerinizle karşılaştırın
keyword ranking analysis

İçeriğe dayalı reklamcılıkta reklam konumlarını analiz edin

Serpstat Rank Tracking aracı, yalnızca organik değil, aynı zamanda içeriğe dayalı reklamcılıkta da konumları izlemenize yardımcı olacaktır. Günlük güncellemeleri almak için sizin ve rakiplerinizin ücretli reklamlar için kullandığı anahtar kelimeleri projenize ekleyin.
Geçmiş verileri analiz edin ve nişinizdeki yeni oyuncuları belirleyin
Ortamınızın tam resmini elde etmek için herhangi bir yerel arama sonuçlarındaki (bölgeler ve şehirler) değişiklikleri izleyin
Rakiplerinizin trafik paylarından sonra alacakları konum değişikliklerini izleyin
website positioning tool

Benzersiz raporlama ve beyaz etiket

Nişinize göre uygun sıralamalar alın, verileri anlaşılır parçalara ayırın ve müşterilerinizin seveceği kapsamlı raporlar oluşturun
Beyaz etiketli raporlarda paketlenmiş masaüstü, mobil ve yerel aramalar için günlük, haftalık ve talep üzerine yeni sıralamalar alın. Herhangi bir cihazdan erişilebilir
Herhangi bir cihaza, ekip üyelerinize ve müşterilerinize istediğiniz zaman aralığında manuel veya otomatik raporlar gönderin. Sıralama değişiklikleri veya SERP özellikleri kazanıldığında veya kaybolduğunda bildirim alın

En iyi sayfalar

En iyi sayfalar, analiz edilen alanın en fazla arama trafiğini ve sosyal ağlardaki paylaşım sayısını alan site sayfalarını gösterir. Rakipleri analiz ederken bu araçtan en iyi şekilde yararlanın.
website positioning tool

Etki Alanı vs Etki Alanı

Rapor, "Rakipler" raporunu tamamlar. Üç alanın semantiğini aynı anda karşılaştırmanıza, aralarında benzersiz ve ilgili URL anahtar kelimeleri ile sonuçlar oluşturmanıza olanak tanır.
tracking keyword rankings
Kişisel gösteri
Serpstat'ın görevlerinizi çözme yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir istek bırakın.
Serpstat sağlam bir SEO aracıdır. Bir SEO yazılım paketinden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Rakiplerine kıyasla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Serpstat desteğiyle çok fazla etkileşimim olmadı. Ama yaptığım birkaç şey oldukça etkileyiciydi. Burada büyük bir onay işareti var.

Serpstat'ı seviyorum çünkü sonuç sayfasında hangi anahtar kelimelerin öne çıkan parçacıkları getirdiğini kolayca görmemi sağlıyor.
Serpstat, SEMrush ve Ahrefs gibi bazı endüstri ağır sıkletlerine uygun maliyetli bir alternatif olabilecek sağlam bir araçtır. Eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayabilecek, SEO ve PPC kampanya performansınızı iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir araç arıyorsanız Serpstat kesinlikle denemeye değer.
Serpstat, piyasadaki en yeni ürünlerden biridir ve güçlü API'si ve büyük bir anahtar kelime ve etki alanı veritabanı gibi güçlü özellikleri sayesinde topluluk genelinde hızla kullanıcı kazanmaktadır.
Brian Dean
Backlinko Kurucusu
Jeff Bullas
Dijital Pazarlama Fenomeni
Neil Patel
Dijital Pazarlama Fenomeni
Robbie Richards
Dijital Pazarlama Stratejisti
Harsh Agrawal
ShoutMeLoud Başkanı ve CEO'su
Serpstat, son zamanlarda keşfettiğim bir başka kapsamlı anahtar kelime araştırma aracıdır. Kazanan anahtar kelimeleri belirlememize yardımcı olmak söz konusu olduğunda gerçekten iyi işler yaptılar.
120 incelemeye göre
127 incelemeye göre
406 incelemeye göre
17 incelemeye göre
17 incelemeye göre
400.000 gelişmiş SEO ekibi listesine katılın ve markanızın çevrimiçi görünürlüğünü artırın.

Rank Tracker hakkında sık sorulan sorular

SERP takibi nedir?

SERP takibi, arama motoru sonuç sayfasındaki pozisyonları izlemenize yardımcı olur. Şu veya bu anahtar kelimeye bağlı olarak, web sitenizin yerel arama sorgularında ve global arama sorgularında, mobil ve masaüstünde sıralamasını tespit edebilirsiniz. Bu nedenle, SEO stratejinizi optimize edebilir ve web sitelerinizin genel performansını artırabilirsiniz.

Sıralama takibi neden önemlidir?

Sıralama izleme, web sitenizin pazarda ne kadar iyi performans gösterdiğini gösterir. Web sitenizin sonuçlarıyla ilgilenmelisiniz, bu nedenle SEO uygulamanız için sıralama takibi gerekli olmalıdır. Bunun da ötesinde, anahtar kelime sıralaması SEO'daki en önemli KPI'lardan biridir.

Rank Tracker'ı nasıl kullanıyorsunuz?

Rank Tracker projenizi kurmak sadece birkaç dakika sürer: "İzlemeye başla" düğmesine tıklayın, genel proje ayarlarını belirleyin, arama bölgelerini seçin, izlemek istediğiniz anahtar kelimeleri ekleyin; ardından etiketler ve hedef URL ekleyebilirsiniz. Tüm alanlar doğru doldurulursa, servis pozisyonları kontrol etmek için otomatik olarak anahtar kelimeler gönderir.

Yerel anahtar kelime sıralaması nasıl izlenir?

Anahtar Kelime Sıralaması İzleyici aracımızla, kontrol etmek istediğiniz anahtar kelime sıralamasının herhangi bir yönünü seçmenize izin veren benzersiz filtreleme seçeneklerine sahipsiniz - projeyi kurarken sadece gerekli arama bölgesini seçin. Web sitenizle ilgili bu verileri aldıktan sonra, yapabilirsiniz. rakiplerinizle karşılaştırın.

Öne çıkan snippet'ler nasıl izlenir?

Serpstat'ın Anahtar Kelime Sıralaması İzleyici aracı, sonuç sayfasında hangi anahtar kelimelerin öne çıkan snippet'leri getirdiğini kolayca görmenizi sağlar. Projeye Genel Bakış raporundaki "SERP özellikleri" sütununu kontrol etmeniz yeterlidir. Öne Çıkan Snippet'in türünü gösteren küçük resimler göreceksiniz.

Mobil aramada anahtar kelimeleri nasıl izlersiniz?

Rank Tracker'ı kullanarak, mobil aramada hangi anahtar kelimelerin daha iyi performans gösterdiğini belirleyebilirsiniz. Serpstat Rank Tracker aracında, kontrol edeceğiniz SERP türünü seçebilirsiniz: bilgisayar/mobil organik ve bilgisayar/mobil ücretli arama sonuçları. "Arama bölgeleri" sütununda ilgili simgeleri göreceksiniz.

Özel SEO sıralama raporları oluşturabilir miyim?

Elbette, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış SEO sıralama raporları oluşturabilir ve alabilirsiniz. Raporlarınız için istediğiniz zaman aralığını, herhangi bir alıcıyı, herhangi bir cihazı seçebilir ve ihtiyaçlarınız için mükemmel hale getirmek için daha fazla filtre seçebilirsiniz. Bunun da ötesinde, sıralamanız değiştiğinde, bunu mümkün olan en kısa sürede düzeltme olanağına sahip olmak için bildirim alabilirsiniz.

Rank Tracker ücretsiz mi?

Rank Tracker'ımız hakkında tamamen ücretsiz daha fazla bilgi edinmek için bir demo talep edin. Sizin için hizmetin kişisel bir tanıtımını yapacağız, size bir deneme süresi sunacağız ve aracı keşfetmeniz için rahat koşullar sunacağız. Yetenekleri ve ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığı hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Buna dayanarak, bilinçli bir karar verebileceksiniz.

Personal demonstration
Leave a request, and we will conduct a personal demonstration of the service for you, provide you with a trial period, and offer comfortable conditions for starting exploring the tool
Subscribe to the most interesting newsletter
Get сases, lifehacks, researches and useful articles weekly
Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm