Serpstat'tan anahtar kelime gruplama aracı. Daha iyi sıralama ve arama motoru optimizasyonu için 50.000'e kadar anahtar kelimeden oluşan grupları birleştirin.

Anahtar Kelimeler Kümeleme Aracı

Serpstat Anahtar Kelime Gruplama ve Kümeleme aracı, daha iyi bir anlamsal arama için tüm anahtar kelime paketlerini aynı anlama sahip olarak gruplamanıza yardımcı olur. Artık kolayca şunları yapabilirsiniz:

Güçlü anlamsal yapılar oluşturun

Sitenizin belirli herhangi bir sayfasıyla alakalı anahtar kelime grupları oluşturun.
Arama sonuçlarının benzerliğine bağlı olarak kümeler oluşturun (yani yalnızca anlambilimi değil aynı zamanda amacı da hesaba katın).
Anlamsal hiyerarşiye göre sitenin doğru yapısını oluşturun.
Yamyamlıktan kaçınmak için anlambilimi sayfalar arasında dağıtın (aynı anahtar kelimeler için sıralanan fazladan sayfalar oluşturulmaz).
50 000 anahtar kelimeye kadar semantik çekirdek içeren büyük projeler için bile semantiği otomatik olarak gruplayın.
Anahtar kelimeleri kümeler halinde gruplandırın, her birinin sıklığını belirleyin ve önce sayfalar için en iddialı kümeler üzerinde çalışmaya başlayın.
Belirttiğiniz ayarlara bağlı olarak, kümelenmiş tüm anahtar sözcükler arasındaki bağlantı gücünü kontrol edin:

Kümeleme parametrelerinizi özelleştirin

Kümelerinizde gevşek veya yakından ilişkili semantiklere sahip anahtar kelimelere izin vermek için zayıf, orta ve güçlü Bağlantı Gücü ayarları arasından seçim yapın.
Benzer URL'lerden gelen anahtar kelimeleri ilk 30 arama sonucuna dahil etmek için yumuşak veya sert Kümeleme Türünü ayarlayın.
Farklı ayarları birleştirmek ve bunlar arasında geçiş yapmak, siteniz için güçlü semantik çekirdeği oluşturmak için yararlı hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlar.
Left block displays the list of topic clusters, number of clusters in the project, names of the created clusters, metatop and number of keywords in the cluster.

Get SEO keywords Clustering results

Right block displays keywords list from chosen cluster with keyword search volume, connection strength and URL that ranks for the keywords in the cluster.
Serpstat'taki diğer hizmetlerden farklı olarak, tam bir anlambilim analizi döngüsü gerçekleştirebilirsiniz: temel sorguları ve benzer anahtar kelimeleri toplayın, arama önerileri toplayın, bunları sıklık ve rekabet düzeyine göre sıralayın ve ardından Kümeleme yoluyla bunları sayfa sayfa ayırın. Bir metin yazarına referans şartları göndermek ve bir sayfa yayınlamak için kalır!

Analitik aracından anahtar kelimeleri dışa aktarın ve bunları site sayfalarına dağıtın

Kişisel gösteri
Serpstat'ın görevlerinizi çözme yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir istek bırakın.
Serpstat sağlam bir SEO aracıdır. Bir SEO yazılım paketinden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Rakiplerine kıyasla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Serpstat desteğiyle çok fazla etkileşimim olmadı. Ama yaptığım birkaç şey oldukça etkileyiciydi. Burada büyük bir onay işareti var.

Serpstat'ı seviyorum çünkü sonuç sayfasında hangi anahtar kelimelerin öne çıkan parçacıkları getirdiğini kolayca görmemi sağlıyor.
Serpstat, SEMrush ve Ahrefs gibi bazı endüstri ağır sıkletlerine uygun maliyetli bir alternatif olabilecek sağlam bir araçtır. Eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayabilecek, SEO ve PPC kampanya performansınızı iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir araç arıyorsanız Serpstat kesinlikle denemeye değer.
Serpstat, piyasadaki en yeni ürünlerden biridir ve güçlü API'si ve büyük bir anahtar kelime ve etki alanı veritabanı gibi güçlü özellikleri sayesinde topluluk genelinde hızla kullanıcı kazanmaktadır.
Brian Dean
Backlinko Kurucusu
Jeff Bullas
Dijital Pazarlama Fenomeni
Neil Patel
Dijital Pazarlama Fenomeni
Robbie Richards
Dijital Pazarlama Stratejisti
Harsh Agrawal
ShoutMeLoud Başkanı ve CEO'su
Serpstat, son zamanlarda keşfettiğim bir başka kapsamlı anahtar kelime araştırma aracıdır. Kazanan anahtar kelimeleri belirlememize yardımcı olmak söz konusu olduğunda gerçekten iyi işler yaptılar.
120 incelemeye göre
127 incelemeye göre
406 incelemeye göre
17 incelemeye göre
17 incelemeye göre

Frequently asked questions

Why Serpstat is the best keyword clustering tool?

Serpstat Clustering tool is automated, have variety of settings and regions and easy to use.

How Many Keywords Can I Cluster At A Time?

Maximum available number of keywords for a clustering project is 50 000.

Personal demonstration
Leave a request, and we will conduct a personal demonstration of the service for you, provide you with a trial period, and offer comfortable conditions for starting exploring the tool
Subscribe to the most interesting newsletter
Get сases, lifehacks, researches and useful articles weekly
Open support chat

Introducing Serpstat

Find out about the main features of the service in a convenient way for you!

Please send a request, and our specialist will offer you education options: a personal demonstration, a trial period, or materials for self-study and increasing expertise — everything for a comfortable start to work with Serpstat.

Name

Email

Phone

We are glad of your comment
I agree to Serpstat`s Privacy Policy.

Thank you, we have saved your new mailing settings.

mail pocket flipboard Messenger telegramm